Sibel Can O Ses Türkiye'den ayrıldı mı neden yok Hülya Avşar geldi

Sibel Can O Ses Türkiye'den ayrıldı mı? O Ses Türkiye'de juriye Hülya Avşar geldi sosyal medya yıkıldı. Peki Sibel Can neden yok ayrldı mı.

01 Oca 2017
Sibel Can O Ses Türkiye'den ayrıldı mı neden yok Hülya Avşar geldi

Sibel Can O Ses Türkiye'den ayrıldı mı? O Ses Türkiye'de juriye Hülya Avşar geldi sosyal medya yıkıldı. Peki Sibel Can neden yok ayrldı mı.

O Ses Türkiye'de Sibel Can depremi. Bölümleri önceden çekildiği için haberlerde önceden geliyor. O Ses Türkiye önceki gün 28 Aralık çekiminde juride beklenmedik değişiklik. Sibel Can O Ses Türkiye'ye katılmadı ve yerine Hülya Avşar geldi. İlk olarak Sibel Can kovuldu mu neden ayrıldı gibi sorular gelmeye başladı.

Programın çekimleri önceden yayınlandığı için konuklardan gelen bilgilere göre açıklamayı Acun Ilıcalı yaptı. Sibel Can O Ses Türkiye jurisinden ayrılmadı. Sadece 2 bölümlük özel işleri nedeniyle yarışmaya katılamayacağını Acun Ilıcalı'ya bildirdi. Pratik çözümleri olduğu bilinen Ilıcalı, hemen duruma el koyarak daha önce Hülya Avşar'la anlaştığı açıkladığı yerden 2 gün Avşar bizimle olacak. Sibel Hanım özel işleri nedeniyle bu çekimlere katılamadı. Survivor'a erken gideceğimiz için çekmek zorunda kaldık açıklamasında bulundu.

O Ses Türkiye çekimleri Survivor yayın tarihinin 21 Ocak olması nedeniyle ertelenemedi. Sibel Can 2 bölüm sonra kaldığı yerden devam edecek. 
BENZER HABERLER

Tuvana Türkay Kimdir ? Güzelliğiyle 3 Adam'da İzleyiciyi Büyüledi
 
Ece Seçkin kimdir? Ece Seçkin kulakların Pasını Sildi
 
Mahsun Kırmızıgül'ün Vezir Parmağı Filmi Yarın İzleyiciyle Buluşacak..

Savaşçı Dizisi Konusu Oyuncuları Tanıtımı FOX TV
 
18 Ocak Çarşamba Reyting Sonuçları Belli Oldu Diriliş Arkandan Gelecek
 
İçimdeki Fırtına İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Star TVBU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDUİşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri
İşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri


DİZİ - SİNEMA KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

2014'ün gişe hasılatı rekorları kıran 25 filmi
 
Efsane oyuncu Kurtlar Vadisi'nden ayrılıyor
 
Beşiktaş hayaline Survivor engeli

Piyanosuyla denizin içinde klip çekti
 
'Beş kardeş' muamması
 
Kendal Ağa ameliyata alındı