Ana Sayfa Türkiye 4 Mart 2017 113 Görüntüleme

MHP milletvekili aday listesini açıkladı

MHP’nin Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) aday listesini açıkladı.
Listeye göre, Genel Başkan Devlet Bahçeli Osmaniye’den aday olurken
Ankara 1. Bölge 1. sırada Tuğrul Türkeş, 2. sırada Zühal Topçu ve
3. sırada da Mustafa Erdem yer buldu. Başkentte 2. Bölge 1. sırada
Şefkat Çetin yer alırken onu Mustafa Mit ve Hamit Ayanoğlu takip
etti.

Partide İstanbul 1. Bölge’de ise Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi
Yönter ve Uygar Suphi Aktan, 2. Bölge’de Ekmeleddin İhsanoğlu,
Celal Adan ve Murat Başesgioğlu, 3. Bölge’de Meral Akşener, Atila
Kaya ve İsmail Faruk Aksu sıralamada yer buldu.

MHP’de İzmir’de 1. Bölge’de Oktay Vural, Aslan Savaşan ve Senem
Kılıç, 2. Bölge’de ise Ahmet Kenan Tanrıkulu, Murat Koç ve Süeda
Neslihan Çelik milletvekili adayları arasında yer aldı.

YSK’ya verilen MHP milletvekili adayları şöyle:

İL (Seçim Bölgesi)    SIRA  
 İSİM
ADANA    1    MEVLÜT KARAKAYA
ADANA    2    MUHARREM VARLI
ADANA    3    SEYFETTİN YILMAZ
ADANA    4    ABDULKADİR YUVALI
ADANA    5    ALİ AYDIN
ADANA    6    ALİ DEMİR
ADANA    7    DEMET ÇARDAK
ADANA    8    SİNAN GÜL
ADANA    9    MEHMET ALİ ARSLAN
ADANA    10    ADEM GÜNDOĞAN
ADANA    11    NESLİHAN UZUN
ADANA    12    İSA AYANOĞLU
ADANA    13    AYLA EMRAHOĞLU
ADANA    14    BURAK YİĞENOĞLU
ADIYAMAN    1    RECEP KILIÇ
ADIYAMAN    2    EMİN ACAR
ADIYAMAN    3    REMZİYE YAVUZ
ADIYAMAN    4    AHMET KARA
AFYON    1    MEHMET PARSAK
AFYON    2    AZİZ ASLAN
AFYON    3    FATİH ÇETİNKAYA
AFYON    4    İSMAİL ELİBOL
AFYON    5    ABDİL DEMİRAL
AĞRI    1    MUSTAFA ÖRÜ
AĞRI    2    BİLAL YAŞAR
AĞRI    3    MURAT ÇİFTÇİ
AĞRI    4    MEHMET YILDIRIM
AMASYA    1    MEHMET SARI
AMASYA    2    SADIK ASLAN
AMASYA    3    TURAN GÜRDOĞAN
ANKARA (1)    1    YILDIRIM TUĞRUL
TÜRKEŞ
ANKARA (1)    2    ZÜHAL TOPÇU
ANKARA (1)    3    MUSTAFA ERDEM
ANKARA (1)    4    ERKAN HABERAL
ANKARA (1)    5    NEVZAT AYPEK
ANKARA (1)    6    BİRCAN
AKYILDIZ
ANKARA (1)    7    SULTAN GÜNDÜZ
ANKARA (1)    8    AYŞE SİBEL
ERSOY
ANKARA (1)    9    İBRAHİM ÇİFTÇİ
ANKARA (1)    10    AYTAÇ ÖZEL
ANKARA (1)    11    ESİN GÜREL
ANKARA (1)    12    ŞENER
BEŞİROĞLU
ANKARA (1)    13    ŞAHİN ÖNALAN
ANKARA (1)    14    UMUTCAN GÜNER
KAYA
ANKARA (1)    15    ALİ KELEŞ
ANKARA (1)    16    ÜLKÜ GÖK
GÜVEN
ANKARA (1)    17    PINAR GÜNSEVEN
GÜLSOY
ANKARA (1)    18    İBRAHİM KUŞ
ANKARA (2)    1    ŞEFKAT ÇETİN
ANKARA (2)    2    MUSTAFA MİT
ANKARA (2)    3    HAMİT AYANOĞLU
ANKARA (2)    4    YAŞAR YILDIRIM
ANKARA (2)    5    MEHMET DAMAR
ANKARA (2)    6    GÜL GÜLSER
KILIÇARSLAN
ANKARA (2)    7    MEHMET ALİ
TANRIVERDİ
ANKARA (2)    8    ALPARSLAN SUCU
ANKARA (2)    9    TAYFUN ÜNAL
ANKARA (2)    10    MELTEM HATİCE
ULUÇ
ANKARA (2)    11    HİKMET DURGUT
ANKARA (2)    12    TÜMER ZEYTİN
ANKARA (2)    13    FATİH GÖZÜM
ANKARA (2)    14    BAYRAMALİ
TEMİZER
ANTALYA    1    MEHMET GÜNAL
ANTALYA    2    AHMET SELİM
YURDAKUL
ANTALYA    3    TARKAN AKILLI
ANTALYA    4    ADEM USLU
ANTALYA    5    CAFER UYAR
ANTALYA    6    CENGİZHAN GÖKÖZ
ANTALYA    7    TOLGA ALICI
ANTALYA    8    GÖKHAN KURŞUNLU
ANTALYA    9    METİN ÖZKAN
ANTALYA    10    MUSTAFA ALPEREN
EROL
ANTALYA    11    NEŞE GÜL
ANTALYA    12    HASAN BÖLÜCEK
ANTALYA    13    GÜRAY PARLAK
ANTALYA    14    TURGUT BUCAK
ARTVİN    1    MUHAMMET ALTUNAL
ARTVİN    2    RAFET ABAY
AYDIN    1    ALİ UZUNIRMAK
AYDIN    2    HAYRİ GÜLEÇ
AYDIN    3    HÜSEYİN KARAGÖZ
AYDIN    4    DENİZ DEPBOYLU
AYDIN    5    FEVZİ KÖSE
AYDIN    6    HİLMİ BOLATOĞLU
AYDIN    7    KADRİ DÜLGER
BALIKESİR    1    İSMAİL OK
BALIKESİR    2    RECEP ÇETİN
BALIKESİR    3    RAFET ÇETİNEL
BALIKESİR    4    MEHMET DURAN
BALIKESİR    5    ADNAN ÇELEBİ
BALIKESİR    6    MEHMET AĞAR
BALIKESİR    7    TUNCAY KILIÇ
BALIKESİR    8    KEMAL GİRGİN
BİLECİK    1    BAHATTİN ŞEKER
BİLECİK    2    HÜSEYİN ŞENSOY
BİNGÖL    1    HASAN KIZILBOĞA
BİNGÖL    2    RAGIP TÜMEN
BİNGÖL    3    MUHİTTİN SATIK
BİTLİS    1    METİN TAŞDEMİR
BİTLİS    2    ARİF ÖZER
BİTLİS    3    MELİHŞAH BUDAK
BOLU    1    ŞÜKRÜ GÜLEZ
BURDUR    1    ALPARSLAN AHMET
DURSUN
BURDUR    2    ALİ İSRA GÜNGÖR
BURDUR    3    METİN IŞILDAR
BURSA    1    İSMET BÜYÜKATAMAN
BURSA    2    KADİR KOÇDEMİR
BURSA    3    TEVFİK TOPÇU
BURSA    4    FEVZİ ZIRHLIOĞLU
BURSA    5    FİKRET FİDAN
BURSA    6    HASAN TOKTAŞ
BURSA    7    ALİ HAYRİ OZAN
BURSA    8    YÜKSEL SELÇUK
TÜRKOĞLU
BURSA    9    HATİCE DENİZ
BURSA    10    ÇETİN ELMAS
BURSA    11    YUSUF TURAN
BURSA    12    GÜLTEN KAVUT
SÜRÜCÜ
BURSA    13    TİMUR ÖZDEMİR
BURSA    14    ZAFER KARAKILIÇ
BURSA    15    YÜKSEL OKUMUŞ
BURSA    16    LEVENT ÇELİK
BURSA    17    ENGİN ER
BURSA    18    SAKİN KÖSEOĞLU
ÇANAKKALE    1    İBRAHİM KÜRŞAT
TUNA
ÇANAKKALE    2    ENVER KOÇ
ÇANAKKALE    3    SERDAR CAN
ÇANAKKALE    4    GÜNAY UÇAR
ÇANKIRI    1    RECEP DUMANLI
ÇANKIRI    2    FEHMİ BÖLÜKBAŞI
ÇORUM    1    VAHİT KAYRICI
ÇORUM    2    AYBÜKE TOPÇUBAŞI
EKİCİ
ÇORUM    3    SAMİ ÇAM
ÇORUM    4    ALİ AKCAN
DENİZLİ    1    EMİN HALUK AYHAN
DENİZLİ    2    CAFER BİRTÜRK
DENİZLİ    3    ÜMİT BAHTİYAR
DENİZLİ    4    İSMAİL YARIMCA
DENİZLİ    5    ZAFER KAPLAN
DENİZLİ    6    MEHMET FEVZİ
YENİÇERİ
DENİZLİ    7    ŞULE TÜRKASLAN
DİYARBAKIR    1    MEHMET TEYYAR
KARAKOÇ
DİYARBAKIR    2    AYŞE ÖNEN
DİYARBAKIR    3    FEVZİ YİĞİTKAN
DİYARBAKIR    4    HASAN ÖZMEN
DİYARBAKIR    6    RECEP DONAT
DİYARBAKIR    7    MEHMET İDRİS
DİYARBAKIR    8    ÖMER BOZKAYA
DİYARBAKIR    9    ŞEYHMUS BİLİCİ
DİYARBAKIR    10    MEHMET İÇLİ
EDİRNE    1    GÜRSEL ŞİMŞEK
EDİRNE    2    ŞENNUR YILDIRIM
ELAZIĞ    1    YAVUZ TEMİZER
ELAZIĞ    2    ABDURRAHMAN KIZGIN
ELAZIĞ    3    MESUT AKSAN
ELAZIĞ    4    MEHMET KARACA
ERZİNCAN    1    ÜMİT ÖZKÖR
ERZİNCAN    2    MUTLU ÖZDEMİR
ERZURUM    1    KAMİL AYDIN
ERZURUM    2    ERTÜRK ÇİMEN
ERZURUM    3    ZEKAİ KAYA
ERZURUM    4    SEYFULLAH HIZARCI
ERZURUM    5    ÖMER DURUR
ERZURUM    6    GÖKHAN ARSLAN
ESKİŞEHİR    1    RUHSAR DEMİREL
ESKİŞEHİR    2    KAYIHAN ÇAĞLAR
ESKİŞEHİR    3    MUSTAFA KEMAL
TEKİN
ESKİŞEHİR    4    EMİNE EDİZGİL
ESKİŞEHİR    5    TİMUR FARUK
YATMAZ
ESKİŞEHİR    6    AHMET MUHAMMED
HIZLAN
GAZİANTEP    1    ÜMİT ÖZDAĞ
GAZİANTEP    2    ERTUĞRUL TOLGA
ORHAN
GAZİANTEP    3    SERVET DEMİR
GAZİANTEP    4    FEVZİ KOÇOĞLU
GAZİANTEP    5    SERMET ATAY
GAZİANTEP    6    HÜSEYİN CÜNEYT
AYATA
GAZİANTEP    7    ÖMER OĞUZ
GAZİANTEP    8    KENAN ÇAKIR
GAZİANTEP    9    MEHMET DEMİR
GAZİANTEP    10    ÖMER YILMAZ
GAZİANTEP    11    MEZİNE
SIRAKAYA
GAZİANTEP    12    SERDAR ÖNEL
GİRESUN    1    ORHAN ERZURUM
GİRESUN    2    ALİ KARADENİZ
GİRESUN    3    BORA KILIÇ
GİRESUN    4    HASAN YILMAZ
GÜMÜŞHANE    1    MUSTAFA CANLI
GÜMÜŞHANE    2    HACI MURAT BAL
HAKKARİ    1    MEHMET AYHAN
GÜNAYDIN
HAKKARİ    2    ALİ KURTULUŞ
ÖNCÜL
HAKKARİ    3    BARIŞ CENGİZBAY
HATAY    1    ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN
HATAY    2    CELALETTİN YAVUZ
HATAY    3    METE ASLAN
HATAY    4    MEHMET AKİF TERZİ
HATAY    5    İBRAHİM GÜL
HATAY    6    HÜSEYİN BAĞRIYANIK
HATAY    7    MEHMET BİÇER
HATAY    8    FERHAT KÜÇÜKLER
HATAY    9    SIDIKA DİLAVER
ERYILMAZ
HATAY    10    ALPARSLAN ATEŞ
ISPARTA    1    NURİ OKUTAN
ISPARTA    2    HÜSEYİN AVNİ
BIÇAKLI
ISPARTA    3    AHMET ZİYA
NUHOĞLU
MERSİN    1    OKTAY ÖZTÜRK
MERSİN    2    BAKİ ŞİMŞEK
MERSİN    3    ALİ ÖZ
MERSİN    4    MEHMET KARA
MERSİN    5    TOLGA ARSLAN
MERSİN    6    GÜRCAN KASAP
MERSİN    7    ALİ YÜCELEN
MERSİN    8    NİHAT ÖZEN
MERSİN    9    MEHMET ALİ GÖKMEN
MERSİN    10    ALİ RIZA BOZKURT
MERSİN    11    ÖZGÜR ÖZCAN
İSTANBUL1    1    EDİP SEMİH
YALÇIN
İSTANBUL1    2    İZZET ULVİ
YÖNTER
İSTANBUL1    3    UYGAR SUPHİ
AKTAN
İSTANBUL1    4    AHMET TURGUT
İSTANBUL1    5    ALPER ÇAĞRI
YILMAZ
İSTANBUL1    6    MEHMET KILIÇ
İSTANBUL1    7    MEHMET HANEFİ
BOSTAN
İSTANBUL1    8    BAYBORA CİHAN
KAHVECİ
İSTANBUL1    9    RASİM ACAR
İSTANBUL1    10    NİHAL AĞCA
İSTANBUL1    11    SABRİ ŞENEL
İSTANBUL1    12    ALPER KAAN
BORAN
İSTANBUL1    13    DURSUN ÇOLAK
İSTANBUL1    14    ZEKİ BULUT
İSTANBUL1    15    İSMAİL HAKKI
ALTUN
İSTANBUL1    16    UMUR ARIKAN
İSTANBUL1    17    BÜLENT BUZ
İSTANBUL1    18    ABDULLAH
AKKAYA
İSTANBUL1    19    AHMET ŞAHİN
İSTANBUL1    20    HASAN TÜFEKÇİ
İSTANBUL1    21    İSMET KOÇAK
İSTANBUL1    22    REZZA NESLİHAN
VURAL BALCI
İSTANBUL1    23    SEMA BARLIN
İSTANBUL1    24    AYDIN İŞKUR
İSTANBUL1    25    BAHRİ
BİLALOĞLU
İSTANBUL1    26    ASLI ERGÜN
İSTANBUL1    27    ÖMER FARUK
EKŞİ
İSTANBUL1    28    FATİH ERYILMAZ
İSTANBUL1    29    BAŞAR ÜNAL
İSTANBUL1    30    EKREM DÜZGÜN
İSTANBUL1    31    EMİNE SAADET
KARLIBEL
İSTANBUL2    1    EKMELEDDİN MEHMET
İHSANOĞLU
İSTANBUL2    2    CELAL ADAN
İSTANBUL2    3    MURAT
BAŞESGİOĞLU
İSTANBUL2    4    ABDUL AHAT
ANDİCAN
İSTANBUL2    5    ÖZCAN
PEHLİVANOĞLU
İSTANBUL2    6    MEHMET ASLAN
İSTANBUL2    7    BAŞBUĞ
PINARBAŞI
İSTANBUL2    8    ESRA SELİMOĞLU
ŞENGÜL
İSTANBUL2    9    FETİ YILDIZ
İSTANBUL2    10    FÜSUN KAYAN
ARDAMAN
İSTANBUL2    11    GÜLRU VARDAR
İSTANBUL2    12    AHMET ÖZYÜREK
İSTANBUL2    13    ALİ DERİNDAĞ
İSTANBUL2    14    MAHMUT MERT
ERSİN
İSTANBUL2    15    ALAADDİN
ULUDAĞ
İSTANBUL2    16    MUHAMMET EMİN
ÖZKURT
İSTANBUL2    17    CAN ALİ AKSU
İSTANBUL2    18    NURETTİN
ATALAY
İSTANBUL2    19    NURHAN TOĞUÇ
İSTANBUL2    20    FETİH AHMET
ALPASLAN
İSTANBUL2    21    OSMAN
BÜYÜKKAYA
İSTANBUL2    22    SEVGİ VARDARLI
İNAL
İSTANBUL2    23    MESUT CAN
PAKOVA
İSTANBUL2    24    OSMAN KAYGI
İSTANBUL2    25    METİN KILIÇ
İSTANBUL2    26    MUSTAFA YILMAZ
İSTANBUL3    1    MERAL AKŞENER
İSTANBUL3    2    ATİLA KAYA
İSTANBUL3    3    İSMAİL FARUK
AKSU
İSTANBUL3    4    ARZU ERDEM
İSTANBUL3    5    FUAT ÇAKIROĞLU
İSTANBUL3    6    MEHMET
MÜFTÜOĞLU
İSTANBUL3    7    ERDEM KARAKOÇ
İSTANBUL3    8    MURAT TÜRKMEN
İSTANBUL3    9    HAYATİ ARKAZ
İSTANBUL3    10    AYŞE BIÇAK
İSTANBUL3    11    ALPASLAN ALPASLAN
AKARSU
İSTANBUL3    12    AHMET SAVAŞ
ÇOLAK
İSTANBUL3    13    BAHATTİN
ŞENGÜL
İSTANBUL3    14    IŞIL DAMLA ŞENER
YAMANER
İSTANBUL3    15    FAZLI YURDABAK
İSTANBUL3    16    VOLKAN YILMAZ
İSTANBUL3    17    HALİT TUNA
İSTANBUL3    18    CELAL
KARAPINAR
İSTANBUL3    19    İSA İLYASOĞLU
İSTANBUL3    20    GÖKHAN YAMANER
İSTANBUL3    21    MESUT YILDIRIM
İSTANBUL3    22    TAHİR PAK
İSTANBUL3    23    HAKAN ÇORAK
İSTANBUL3    24    BÜNYAMİN
ÇİFTÇİ
İSTANBUL3    25    AYTEKİN
HORASAN
İSTANBUL3    26    SEVİNÇ GÜMÜŞ
İSTANBUL3    27    SERDAR ÖKTEM
İSTANBUL3    28    DİDEM KARATAŞ
İSTANBUL3    29    KAMİL AKSU
İSTANBUL3    30    EKREM SARISOY
İSTANBUL3    31    MERRİN
HASİPOĞLU
İZMİR1    1    OKTAY VURAL
İZMİR1    2    ASLAN SAVAŞAN
İZMİR1    3    SENEM KILIÇ
İZMİR1    4    RECEP KÖK
İZMİR1    5    SALAHATTİN ŞAHİN
İZMİR1    6    FİGEN TOSUNOR
İZMİR1    7    ALİ ONAR
İZMİR1    8    HALİT DALGIÇ
İZMİR1    9    HASAN ZEREK
İZMİR1    10    NACİ DÜZ
İZMİR1    11    DOĞAN VAROL
İZMİR1    12    HÜSNÜ GÜRKAN
SEÇKİNER
İZMİR1    13    LÜTFİ KILIÇ
İZMİR2    1    AHMET KENAN
TANRIKULU
İZMİR2    2    MURAT KOÇ
İZMİR2    3    SÜEDA NESLİHAN
ÇELİK
İZMİR2    4    MURAT TAŞER
İZMİR2    5    YALÇIN KOÇYİĞİT
İZMİR2    6    HATİCE BÖLÜK
İZMİR2    7    SERDAR MERSİN
İZMİR2    8    MEHMET SALİH
KADIOĞLU
İZMİR2    9    TAŞKIN IŞIK
İZMİR2    10    RECEP AKAN
İZMİR2    11    SUAVİ TUNCAY
İZMİR2    12    NURİ ÇİFTÇİ
İZMİR2    13    TAHSİN KAYA
KARS    1    TANER GÖKÇE
KARS    2    MUHARREM YILDIZ
KARS    3    YAŞAR AĞSU
KASTAMONU    1    EMİN ÇINAR
KASTAMONU    2    HAYATİ
HAMZAOĞLU
KASTAMONU    3    HAKAN ÇETİN
KAYSERİ    1    YUSUF HALAÇOĞLU
KAYSERİ    2    ALİ KİLCİ
KAYSERİ    3    SÜLEYMAN KORKMAZ
KAYSERİ    4    MUSTAFA ALKAN
KAYSERİ    5    METİN SOYLU
KAYSERİ    6    MEHMET ÖZMEN
KAYSERİ    7    ESER TÜRKİSTANLI
SAKA
KAYSERİ    8    METE TAŞTAN
KAYSERİ    9    SEVİM KOÇYİĞİT
KIRKLARELİ    1    DERYA BULUT
KIRKLARELİ    2    AYDIN ÇETİNER
KIRKLARELİ    3    GÖKSEL OKUMUŞ
KIRŞEHİR    1    CEMİL YILDIRIM
TÜRK
KIRŞEHİR    2    MUSTAFA ERKAL
KOCAELİ    1    SAFFET SANCAKLI
KOCAELİ    2    LÜTFÜ TÜRKKAN
KOCAELİ    3    HİLAL ELMAS
KOCAELİ    4    RIZA AĞDAĞ
KOCAELİ    5    RUHİ ÇAVDAR
KOCAELİ    6    KEMAL KÖSE
KOCAELİ    7    NURDOĞAN KAÇAR
KOCAELİ    8    İLHAN TAN
KOCAELİ    9    SÜLEYMAN PEKİN
KOCAELİ    10    DİJLE AKIN
KOCAELİ    11    AHMET YEŞİL
KONYA    1    MUSTAFA KALAYCI
KONYA    2    MUSTAFA SAİT GÖNEN
KONYA    3    SÜLEYMAN ŞENOL
KONYA    4    HÜSEYİN OPRUKÇU
KONYA    5    SEVİL SARGIN
KONYA    6    ZÜHAL EKİCİ
KONYA    7    ALPER GEDİK
KONYA    8    BULDUK ÖZDEMİR
KONYA    9    FARUK SONKAYA
KONYA    10    HALİL AYHAN
KONYA    11    ŞÜKRÜ PORTAKAL
KONYA    12    HALİL AÇIL
KONYA    13    OSMAN NURİ ATÇEKEN
KONYA    14    TEMMUZ ŞEMİN
KÜTAHYA    1    ALİM IŞIK
KÜTAHYA    2    HÜSEYİN BALİ
KÜTAHYA    3    ÖNDER KICIROĞLU
KÜTAHYA    4    EROL ALPERTÜRK
MALATYA    1    ARİF YILDIZ
MALATYA    2    HAKAN YILMAZ
MALATYA    3    GÜZÜN KOÇAK
MALATYA    4    ÜBEYT AKÇİN
MALATYA    5    HAKAN KALKAN
MALATYA    6    MEHMET ALİ
ÖZPOLAT
MANİSA    1    ERKAN AKÇAY
MANİSA    2    ZEYNEL BALKIZ
MANİSA    3    HASAN ERYILMAZ
MANİSA    4    YAŞAR COŞKUN
MANİSA    5    MEHMET MEMİŞ
MANİSA    6    OSMAN OKTAY
MANİSA    7    MEHMET CEM ÇÖLLÜ
MANİSA    8    GALİP KARAGÖZLER
MANİSA    9    CEMAL MURAT ERİM
KAHRAMANMARAŞ    1    FAHRETTİN OĞUZ
TOR
KAHRAMANMARAŞ    2    SEFER AYCAN
KAHRAMANMARAŞ    3    HACI MUSTAFA
TOMBULOĞLU
KAHRAMANMARAŞ    4    EJDER ORUÇ
KAHRAMANMARAŞ    5    FEHMİ KİRAZ
KAHRAMANMARAŞ    6    FARUK ATLI
KAHRAMANMARAŞ    7    ŞULE ARIKAN
KAHRAMANMARAŞ    8    HASAN
SEYİTHANOĞLU
MARDİN    1    FİKRİ YAZAN
MARDİN    2    DURAMETTİN MENGÜÇ
MARDİN    3    ERKAN AYDIN
MARDİN    4    HAYATİ ÜNAL
MARDİN    5    ERCAN BÜKÜLMEZ
MARDİN    6    TAYFUN TOPAK
MUĞLA    1    MEHMET ERDOĞAN
MUĞLA    2    PEYAMİ CİNAS
MUĞLA    3    ASIM BAŞARAN
MUĞLA    4    RAMAZAN KIVRAK
MUĞLA    5    FERAT YÜKSEL
MUĞLA    6    ARİF ZİYA KELOĞLU
MUŞ    1    ABDURRAHMAN GÜMÜŞ
MUŞ    2    TARKAN DEDE
MUŞ    3    FATMA YILDIRIM
NEVŞEHİR    1    MEHMET VAROL
NEVŞEHİR    2    SAİT YÜKSEL
NEVŞEHİR    3    MUSTAFA UĞUR
NİĞDE    1    VEDAT BAYRAM
NİĞDE    2    MURAT IŞIKLI
NİĞDE    3    HAKAN ER
ORDU    1    CEMAL ENGİNYURT
ORDU    2    MURAT KAÇAK
ORDU    3    HAKAN YAKIŞAN
ORDU    4    ALİ İHSAN AYDIN
ORDU    5    FARUK KÜTÜK
RİZE    1    OSMAN CEM KAZMAZ
RİZE    2    ÖMER ÖKTEN
RİZE    3    EROL KABAOĞLU
SAKARYA    1    ZİHNİ AÇBA
SAKARYA    2    ORHAN ÜNVER
SAKARYA    3    ALİ RIZA ACARTÜRK
SAKARYA    4    HÜSAMETTİN
ATASEVER
SAKARYA    5    İSMAİL KAMİL
DOĞANCI
SAKARYA    6    GÖKHAN TAŞDEVİREN
SAKARYA    7    SERDAR ÇAKAN
SAMSUN    1    ERHAN USTA
SAMSUN    2    HÜSEYİN EDİS
SAMSUN    3    AKIN ÜNER
SAMSUN    4    MUSTAFA KESKİN
SAMSUN    5    PINAR KILINÇ
SAMSUN    6    OSMAN TEBER
SAMSUN    7    KEMAL BOSTANCI
SAMSUN    8    MEHMET AYHAN ACAR
SAMSUN    9    AYTEN BAŞKAN
YÜKSEL
SİİRT    1    ABDULLAH BAYRAM
SİİRT    2    BEŞİR SEVİNÇ
SİİRT    3    ERHAN ÖZGEN
SİNOP    1    MUSTAFA MEFTUN
ÇAĞLAR
SİNOP    2    RAHMİ ÖZTÜRK
SİVAS    1    CELAL DAĞGEZ
SİVAS    2    OĞUZ ÖZDEMİR
SİVAS    3    MUAMMER DEMİRCİ
SİVAS    4    HAMİT ÖZKAN
SİVAS    5    KADİR EĞRİ
TEKİRDAĞ    1    BÜLENT BELEN
TEKİRDAĞ    2    HAKAN ÖZGÜL
TEKİRDAĞ    3    KAMİL GÜNAY
TEKİRDAĞ    4    ARİF YALÇIN
TEKİRDAĞ    5    İSMET FIÇICI
TEKİRDAĞ    6    MUHAMMER VAROL
TOKAT    1    ABDURRAHMAN BAŞKAN
TOKAT    2    HÜSEYİN ERKAN
İKİKAT
TOKAT    3    YÜCEL BULUT
TOKAT    4    MUSTAFA AFŞİN
ÜNVERDİ
TOKAT    5    KÜBRA SEVER
TAŞKIRAN
TRABZON    1    KORAY AYDIN
TRABZON    2    YAVUZ AYDIN
TRABZON    3    HÜSEYİN ÖRS
TRABZON    4    HASAN AKYÜZ
TRABZON    5    HASAN SUİÇMEZ
TRABZON    6    HİKMET YILMAZ
TUNCELİ    1    NAMIK DURSUN
TUNCELİ    2    HIDIR BUDAK
ŞANLIURFA    1    İBRAHİM ÖZYAVUZ
ŞANLIURFA    2    İSMAİL BAĞIŞ
ŞANLIURFA    3    MEHMET AYHAN
ŞANLIURFA    4    MEHMET AKDENİZ
ŞANLIURFA    5    MUSTAFA ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA    6    MURAT KAÇAK
ŞANLIURFA    7    İSMAİL AKBULUT
ŞANLIURFA    8    ŞERMİN ATAŞ
ŞANLIURFA    9    İSMAİL TAŞ
ŞANLIURFA    10    ÖMER ÇAĞLAR
YILMAZ
ŞANLIURFA    11    MAHMUT SUBAŞI
ŞANLIURFA    12    MUSTAFA REMZİ
KARATAŞ
UŞAK    1    DURMUŞ YILMAZ
UŞAK    2    GÖKHAN ÖZOĞUL
UŞAK    3    MUHAMMET GÜR
VAN    1    GÜLTEKİN ÇAVUŞOĞLU
VAN    2    YAVUZ SELİM ÇAMUŞCU
VAN    3    NECDET ÖZTÜRKÇÜ
VAN    4    ÜMİT AKDAĞ
VAN    5    MUSTAFA ALKOÇ
VAN    6    CENGİZ ÇETİNÖZ
VAN    7    EBRU BERKÖZ KARACA
VAN    8    ÖMER KURTBEYOĞLU
YOZGAT    1    SADİR DURMAZ
YOZGAT    2    MEHMET ALİ ÇAKIR
YOZGAT    3    SEYİT YÜCEL
YOZGAT    4    YUSUF MERTOĞLU
ZONGULDAK    1    ZEKİ ÇAKAN
ZONGULDAK    2    YAVUZ ERKMEN
ZONGULDAK    3    AHMET EMRE
BAYRAMOĞLU
ZONGULDAK    4    ŞEYMA ELMAS
SONGÜR
ZONGULDAK    5    MERAL DEMİRBAŞ
AKSARAY    1    TURAN YALDIR
AKSARAY    2    MUSTAFA TUĞRUL
KARACAER
AKSARAY    3    KILIÇASLAN EKİN
BAYBURT    1    KARABEY KADRİ
KARAOĞLU
BAYBURT    2    TAMER KAYAALP
KARAMAN    1    MEHMET URAL
KARAMAN    2    MEHMET ALAGÖZ
KIRIKKALE    1    SEYİT AHMET
GÖÇER
KIRIKKALE    2    HALİL ÖZTÜRK
KIRIKKALE    3    MERİH KARAYOL
BATMAN    1    TURAN AYTEK ÖNALP
BATMAN    2    EDİP AÇIK
BATMAN    3    SAMİ BİÇER
BATMAN    4    CEMİL GÜZEL
ŞIRNAK    1    MEHMET DUYGULU
ŞIRNAK    2    NİZAR ZEYREK
ŞIRNAK    3    SULTAN SEMRA
ARSLAN
ŞIRNAK    4    GÜNDÜZ ÖKTEN
BARTIN    1    SEZAİ BİLGİN
BARTIN    2    ORHAN ÖLÇEK
ARDAHAN    1    BÜLENT ULUTAŞ
ARDAHAN    2    ÖMER TEKOĞULLARI
IĞDIR    1    İSA YAŞAR TEZEL
IĞDIR    2    SEFER KARAKOYUNLU
YALOVA    1    ÜNLEM ÜSTEL
YALOVA    2    AHMET GENÇTÜRK
KARABÜK    1    DURMUŞ YALÇIN
KARABÜK    2    AYHAN AKBAŞ
KİLİS    1    MUSTAFA YÜN
KİLİS    2    MEHMET EMİN
ERTUĞRUL
OSMANİYE    1    DEVLET BAHÇELİ
OSMANİYE    2    RUHİ ERSOY
OSMANİYE    3    ELİF LOĞOĞLU
OSMANİYE    4    MEHMET VURAL
DÜZCE    1    ABDULLAH DANIŞMAZ
DÜZCE    2    SUAT KONUK
DÜZCE    3    DEMET GÜNDAY
MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, “Trafolara kedilerin
vesairelerin tırmanmadığı bir seçim dönemi geçiririz ümidiyle
bekliyoruz” dedi.

Partisinin aday listesini MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt
Karakaya ile YSK’ya sunan MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk,
çıkışta açıklama yaptı.

Listeleri eksiksiz teslim ettiklerini belirterek, sağlıklı bir
seçim dönemi olmasını dileyen Öztürk, “Trafolara kedilerin
vesairelerin tırmanmadığı bir seçim dönemi geçiririz ümidiyle
bekliyoruz. Memleketimize hayırlı olsun” diye konuştu.

“Yüzde 50 kadın temsiliyetini esas aldık”

HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Ali Ürküt de listeleri sunduktan
sonra yaptığı açıklamada, yüzde 50 kadın temsiliyetini esas
aldıklarını ve listelerinde 275 kadın aday bulunduğunu söyledi.

Yüzde 30 civarında genç aday bulunduğunu belirten Ürküt, çok sayıda
engelli adaya da listelerinde yer verdiklerini bildirdi.

Ürküt, “Türkiye’nin bütün renkleri, farklı kimlikleri, inançları
listelerimizde yer alıyorlar. HDP’nin farklılılığını bu listede de
rahatlıkla bulabilirsiniz. Biz Türkiye’nin 8 Haziran’da yeni bir
güne doğacağına inanıyoruz. Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi
olduğunu düşünüyoruz. Bu seçimin kilit partisinin, belirleyeninin
HDP olduğunu sizler de biliyorsunuz, bütün kamuoyu biliyor” diye
konuştu.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Ankara Evden Eve Nakliyat