Kırlangıç Fırtınası Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Konusu FOX TV

Yeni dizi Kırlangıç Fırtınası oyuncuları kim, dizinin konusu ne ? Kırlangıç Fırtınası ne zaman başlayacak ? Kırlangıç Fırtınası oyuncu kadrosu..

01 Oca 2017
Kırlangıç Fırtınası Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Konusu FOX TV

Babam ve Oğlum filmiyle yıldızı parlayan Fikret Kuşkan ve Emel Çölgeçen'in başrollerini üstlendiği Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak dizi Kırlangıç Fırtınası dizisi çok yakında izleyicilerle buluşacak. Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımını izleyicilerle buluşturan Kırlangıç Fırtınası dizisi oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyiciden tam not almayı hedefliyor. 

KARAGÜL'ÜN SENARİSTİ ERKAN BİRGÖREN'DEN 2. BÜYÜK PROJE

Uzun soluklu dizilerden olan Karagül dizisiyle FOX TV ekranlarında izleyicilerden dizisiyle tam not alan Erkan Birgören bu diziyle de çok ses getireceğe benziyor. Limon yapımın katkılarıyla yönetmenliğini Özcan Alper'in üstlendiği Kırlangıç Fırtınası çok yakında sizlerle olacak..

Dizi geçtiğimiz günlerde Meltem Cumbul'un dizi setini terketmesiyle gündeme gelmiş uzun süre gündemden düşmemişti. Meltem Cumbul'un kendi sahnelerinde maket kullandırması izleyiciler tarafından desteklenmişti. Fakat diğer sahnelerde gerçek bebeklerin kullanıldığını ileri süren Meltem Cumbul seti terk ederek diziden ayrıldığını sosyal medyadan duyurmuştu.

Başkanlığını halen devam ettirdiği 'Oyuncular Sendikası'nda paylaştığı yazı: 2012'den bu yana setlerde kuralsız olarak çalıştırılan çocuk ve bebek oyuncuların haklarını korumak istediğini ve her sette 'BU SETTE ÇOCUK VAR' kampanyasını yürütmek istediğini dile getirdi. Yönetmelik için çocuk oyuncuların kullanılmasına karşı olan Meltem Cumbul dizi ve filmler için asgari yaş 3 olmalıdır. diyerek sözlerini noktaladı. 

MELTEM CUMBUL'UN YERİNE EMEL ÇÖLGEÇEN GELDİ

Meltem Cumbul'un sahneyi terk etmesi üzerine diziye bir başka başarılı oyuncu olan Emel Çölgeçen geçti. Emel Çölgeçen ise dizide kızını arayan bir anneyi canlandırarak izleyicilerin karşısına çıkacak. 

MELTEM CUMBUL KİMDİR ? MELTEM CUMBUL BİYOGRAFİSİ  Koleji’nden ,1991’de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Drama Ana Sanatdalı’ndan mezun oldu. Ardından Londra’daki Şekspir Tiyatro Kumpanyası’nda (Shakespeare Company oyuncu olarak çalıştı. Daha sonra televizyonda bir kariyere adım atarak Aşağı Yukarı (ATV) ve Nereden başlasak? (Kanal D) programlarının sunuculuğunu yaptı. Bu arada filmlerde yardımcı roller de oynadı (Bay E ve Böcek gibi). 1996’da Sahte Dünyalar televizyon dizisinde başrol oynadı.

1997’de televizyonda kendi ismini taşıyan The Meltem Cumbul Show programını başlattı. Bu arada Karışık Pizza, Geboren in Absurdistan ve Anlat Şehrazat Anlat (müzikal) gibi filmlerde başroller aldı.Türk televizyonunda izleyici rekorları kıran Yılan Hikayesi dizisinde başrol oynadı.Daha sonra Biz size aşık olduk, Beşik Kertmesi ve Gurbet Kadını gibi televizyon dizilerin de rol aldı. Abdülhamit Düşerken filmindeki rolüyle Antalya Film Festivali’nde Altın Portakal ödülünü aldı. Duvara Karşı filmindeki rolüyle büyük beğeni topladı. Mucizeler Komedisi’nde (müzikal), Şener Şen’le birlikte rol aldı.

1998 Eurovision Şarkı Yarışması’nda 2. olan Imaani’nin seslendirdiği Where Are You adlı parçayı Seninleydim ismiyle söyleyip klip çekti. 2004 Eurovision Şarkı Yarışmasında ise yaptığı sunuculukla büyük beğeni topladı.

EMEL ÇÖLGEÇEN KİMDİR ? İlk-orta-lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Okul yıllarında ilgi alanı dans üzerine olan sanatçı, lise eğitimden sonra Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesini kazandı. İkinci yılında fakülteden ayrılarak hayatının geri kalanına yön verecek olan Akademi İstanbul Tiyatro Bölümüne kayıt oldu. Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen sanatçı Aliye dizisindeki Meriç rolüyle tanınmıştır. Şu anda Poyraz Karayel adlı dizide Avukat Sema rolünü canlandırmaktadır.

FİKRET KUŞKAN KİMDİR ? FİKRET KUŞKAN BİYOGRAFİSİ İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu oyuncunun rol aldığı ilk sinema filmi Zülfü Livaneli'nin yönetmenliğini yaptığı Sis filmidir.

1991'de Gizli Yüz Yüz) filmindeki oyunculuğu ile 28. Altın Portakal En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü Ekrem Bora ile paylaşır. Ümit Ünal'ın ilk yönetmenlik çalışması olan 9 (Dokuz) filmi, Kuşkan'a 2002 Ankara Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazandırır. Çağan Irmak'ın Babam ve Oğlum filminde sergilediği Sadık performansı ile 25. İstanbul Film Festivali'nde bir kez daha En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'ne uzanan Fikret Kuşkan, bugün televizyon ve sinema camiasının aranan oyuncuları arasındadır.
BENZER HABERLER

Tuvana Türkay Kimdir ? Güzelliğiyle 3 Adam'da İzleyiciyi Büyüledi
 
Ece Seçkin kimdir? Ece Seçkin kulakların Pasını Sildi
 
Mahsun Kırmızıgül'ün Vezir Parmağı Filmi Yarın İzleyiciyle Buluşacak..

Savaşçı Dizisi Konusu Oyuncuları Tanıtımı FOX TV
 
18 Ocak Çarşamba Reyting Sonuçları Belli Oldu Diriliş Arkandan Gelecek
 
İçimdeki Fırtına İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Star TVBU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDUİşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri
İşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri


DİZİ - SİNEMA KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

'Beş kardeş' muamması
 
Kendal Ağa ameliyata alındı
 
2014'ün gişe hasılatı rekorları kıran 25 filmi

Piyanosuyla denizin içinde klip çekti
 
Efsane oyuncu Kurtlar Vadisi'nden ayrılıyor
 
Beşiktaş hayaline Survivor engeli