İstanbul'da elektrik kesintisine bakanlıktan açıklama

İstanbul'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman son bulacak ? Vatandaş merak ediyor ?Yetkililerden açıklama geldi..Enerji bakanının yaptığı O AÇIKLAMA

31 Ara 2016
İstanbul'da elektrik kesintisine bakanlıktan açıklama

Günlerdir İstanbullu vatandaşların şikayet ettiği olumsuz hava şartları sebebiyle yaşanan elektrik kesintisi hakkında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından açıklama geldi. O açıklamaya göre şu an İstanbul'da herhangi bir kesinti bulunmamakta ve ileriki zamanda da herhangi bir kesinti söz konusu olmayacak. 

BEDAŞ'ın az önce yaptığı açıklamaya göre ise bu kez İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan birçok ilçesinde kısa süreliğine elektrik kesintisi yaşanacak. İstanbul'da birçok esnaf ve birçok vatandaş elektrik kesintisi sebebiyle mağdur olmuş esnaflar satış yapamamış ve tüm vatandaşlar yetkililere seslenerek elektrik kesintisine el atılmasını rica etmişlerdi.

AÇIKLAMAYA GÖRE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER 

BEDAŞ'ın daha önce yaptığı açıklamada Çatalca, Sarıyer, Güngören, Bayrampaşa, Küçükçekmece, Esenyurt, Sarıyer ve Beylikdüzü'ndeki bazı mahallelerde elektrik kesintisi olacağı kaydedilmiş.

BEDAŞ PLANLI KESİNTİLERİ İPTAL EDECEK Mİ ?

İstanbul Avrupa Yakası'nın elektrik dağıtımını üstlenen Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), 30-31 Aralık ve 1 Ocak'ta yapacağı planlı yatırım, bakım ve onarım çalışmalarının ertelediğini duyurdu.
 
BENZER HABERLER

İSTANBUL İÇİN KAR ALARMI VERİLDİ
 
Ne Olursa Olsun Kendinize Güvenin
 
2017 sömestr yarıyıl 15 tatili ne zaman başlayacak? Ne zaman bitecek?

12 Ocak Perşembe günü İstanbul'da kar var mı? Okullar tatil edilecek mi?
 
İstanbul'da kar yağışı kaç gün sürecek? Pazartesi tatil olacak mı?
 
İstanbullular dikkat.. Cuma günü kar geliyorBU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDUİşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri
İşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri


YAŞAM KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

Depremi NASA'dan önce tahmin etmiş
 
Karne günü capsleri
 
2015'in merakla beklenen oyunları

Kar leoparları buzdan şelalelere tırmandı
 
Hayat maliyetinin en yüksek olduğu ülkeler
 
Messer Chups İstanbul'da