İstanbul'da elektrik kesintisi devam edecek mi ?

İstanbul'da kesilen elektrik sonrası birçok vatandaş madur oldu. Elektriklerde sıkıntının ne zaman giderileceği ise merak konusu.

30 Ara 2016
İstanbul'da elektrik kesintisi devam edecek mi ?

Dün İstanbul'un birçok ilçesinde ulusal şebeke sistemi kaynaklı elektrik kesintisi yaşanmış birçok vatandaş sıkıntı çekmişti. Bayrampaşa'da birçok esnaf vatandaşlara yeterli hizmet veremediğinden yakındı. Bir market işleten esnaf ise satılacak mumun kalmadığını belirtti.

ANADOLU YAKASI'NDA DA KESİNTİ BAŞLAYACAK

Ataşehir'de bir esnaf ise sorunu aküyle çözdü. Aktarma kablosuyla led ışıklarını aydınlatan esnaf kısa sürelide olsa çözüm buldu. Avrupa yakasından sonra Anadolu yakasında da elektriklerin kesileceğini söyleyen görevliler birçok vatandaşı hayal kırıklığına uğrattı. 

Ayedaş'tan yapılan açıklamada da, "Dağıtım hizmeti verdiğimiz İstanbul Anadolu Yakası genelinde saat 15.15 itibariyle ulusal şebeke sistemi kaynaklı elektrik kesintisi yaşanmaktadır. Kesintilerden etkilenen bölgelerin mağdur olmaması için tüm kaynaklarımızı seferberlik ilan ederek kullanıyoruz. Konunun çözümü ilgili kurumlar nezdinde sağlanan koordinasyon ile tarafımızca da takip edilmektedir" denildi.
BENZER HABERLER

İSTANBUL İÇİN KAR ALARMI VERİLDİ
 
Ne Olursa Olsun Kendinize Güvenin
 
2017 sömestr yarıyıl 15 tatili ne zaman başlayacak? Ne zaman bitecek?

12 Ocak Perşembe günü İstanbul'da kar var mı? Okullar tatil edilecek mi?
 
İstanbul'da kar yağışı kaç gün sürecek? Pazartesi tatil olacak mı?
 
İstanbullular dikkat.. Cuma günü kar geliyorBU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDUİşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri
İşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri


YAŞAM KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

Karne günü capsleri
 
Kar leoparları buzdan şelalelere tırmandı
 
2015'in merakla beklenen oyunları

Hayat maliyetinin en yüksek olduğu ülkeler
 
Messer Chups İstanbul'da
 
Depremi NASA'dan önce tahmin etmiş