İçimdeki Fırtına İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Star TV

İçimdeki Fırtına dizisi ilk bölüm fragmanı yayınlandı. İçimdeki Fırtına dizisi konusu oyuncuları.. İçimdeki Fırtına ilk bölüm fragmanı STAR TV. DETAY

05 Oca 2017
İçimdeki Fırtına İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Star TV

Başrolünü Merve Boluğur,Gizem Karaca, Yusuf Çim,Burak Yamantürk'ün paylaştığı İçimdeki Fırtına dizisinin günlerdir beklenen fragmanı sonunda yayınlandı. İzleyiciyi ekrana kilitmeyi hedefleyen dizi İçimdeki Fırtına dizisi fragmanıyla bile izleyiciden tam not aldı. İlk bölümünün şimdi merakla beklendiği İçimdeki Fırtına dizisi ne zaman izleyiciyle buluşacak bekleyip göreceğiz. Reytingleri alt üst edeceğe benzeyen gençlik dizisi İçimdeki Fırtına dizisi çok yakında ekranlara gelecek. İçimdeki Fırtına dizisinin ilk bölümü çekimi İtalya'da çekilmeye başlandı. İtalya'da çekilen bölümlerde Merve Boluğur ve Yusuf Çim boy gösterdi. 

Düşman iki kardeşin yürüdüğü geri dönüşü olmayan yolda, karşılarına çıkacak olan olayların sürükleyici hikayesi izleyiciyi ekran başına kilitleyecek… Dizi çok yakında Star TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

İÇİMDEKİ FIRTINA DİZİSİ KONUSU

Çocuklukları boyunca çok iyi anlaşan iki kız kardeşin zaman içerisinde bir birlerine nasıl düşman olduklarının hikayesinin anlatılacağı İçimdeki Fırtına dizisinde ard arda gelişen olaylar ışığında ortaya çıkan sırlar, beklenmedik olaylar sonucunda bambaşka bir gizem kazanır. Bir birlerinin her şeyini bilen bu iki kız kardeş zekalarını sonuna kadar kullanacak ve gizli şekilde bir birlerini en derinden vurabilmek için imkanlarını kullanacaklardır. Farkına olmadan geçmişin sırlarını ortaya çıkaracak olan ikilimiz bazen birbirlerini yıkmak yerine birlikte hareket etmeleri gerektiğini sık sık düşüneceklerdir.

YUSUF ÇİM KİMDİR ? YUSUF ÇİM BİYOGRAFİSİ (EMRE)Genç oyuncu 26 Eylül 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Star Tv ekranlarında yayınlanan Hanım Köylü dizisinde Ferit karakterine hayat vermiştir. Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu olan Yusuf Çim 2011 yılında Best Model Of Turkey’de ikici olmuştur.

GİZEM KARACA KİMDİR ? (DENİZ) GİZEM KARACA BİYOGRAFİSİGenç ve güzel oyuncu 7 Eylül 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ailesinin ABD’ye taşınmasından dolayı çocukluğu Amerika ve Kanada’da geçmiştir. 2011 yılında Miss Turkey’de aldığı ikincilikten sonra gelen teklifleri değerlendirmeye almış ve ilk dizisi olan 2012 yılında ekranlara gelen Eve Düşen Yıldırım dizisinde Muazzez karakteri ile başrol oynamış ve çok sevilmiştir. Daha sonra ise Emir’in Yolu Güneş, Benim Hala Umudum Var Umut, Güzel Köylü Gül ve son olarak ta İstanbul Sokakları isimli dizide Nazlı karakterine hayat vermiştir.

MERVE BOLUĞUR KİMDİR ? (EZGİ) MERVE BOLUĞUR BİYOGRAFİSİGüzel oyuncu 16 Eylül 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk oynadığı dizi olan Acemi Cadı isimli dizide oynadığı Ayşegül karakteri ile hafızalara yer etmiştir. Daha sonra yine bir çok dizi ve filmde rol almıştır en önemli dizileri ise; Küçük Sırlar (Ayşegül), Kuzey Güney (Zeynep Çiçek) ve Muhteşem Yüzyıl (Nurbanu Sultan) dizileridir.

HATİCE ASLAN KİMDİR ? HATİCE ASLAN BİYOGRAFİSİ Güzel oyuncu 16 Eylül 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk oynadığı dizi olan Acemi Cadı isimli dizide oynadığı Ayşegül karakteri ile hafızalara yer etmiştir. Daha sonra yine bir çok dizi ve filmde rol almıştır en önemli dizileri ise; Küçük Sırlar (Ayşegül), Kuzey Güney (Zeynep Çiçek) ve Muhteşem Yüzyıl (Nurbanu Sultan) dizileridir.
 
BENZER HABERLER

Tuvana Türkay Kimdir ? Güzelliğiyle 3 Adam'da İzleyiciyi Büyüledi
 
Ece Seçkin kimdir? Ece Seçkin kulakların Pasını Sildi
 
Mahsun Kırmızıgül'ün Vezir Parmağı Filmi Yarın İzleyiciyle Buluşacak..

Savaşçı Dizisi Konusu Oyuncuları Tanıtımı FOX TV
 
18 Ocak Çarşamba Reyting Sonuçları Belli Oldu Diriliş Arkandan Gelecek
 
Bu Şehir Arkandan Gelecek Reyting Sonuçları Dizi Tuttu Mu ? (ATV) Yorumlar.BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDUİşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri
İşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri


DİZİ - SİNEMA KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

'Beş kardeş' muamması
 
Piyanosuyla denizin içinde klip çekti
 
Kendal Ağa ameliyata alındı

Efsane oyuncu Kurtlar Vadisi'nden ayrılıyor
 
Beşiktaş hayaline Survivor engeli
 
2014'ün gişe hasılatı rekorları kıran 25 filmi