Gardırop Savaşları 30 Aralık kim elendi? Didem mi elendi

FOX TV ekranların en çok sevilen programlarından biri olan Gardırop Savaşları kim elendi? Gardırop Savaşları 30 Aralık elenen isim kim oldu.

30 Ara 2016
Gardırop Savaşları 30 Aralık kim elendi? Didem mi elendi

FOX TV ekranların en çok sevilen programlarından biri olan Gardırop Savaşları kim elendi? Gardırop Savaşları 30 Aralık elenen isim kim oldu.

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün 16.30'da ekrana gelen ve izleyicilerin en çok sevdiği moda programı Gardırop Savaşları yeni bölüm heyacanı yaşandı. Her cuma günü büyük bir rekabete sahne olarak haftanın finalinde bir kişinin programa veda ettiği yarışmada bu hafta elenecek isim kim oldu. Gardırop Savaşları büyük ses getiren yarışmacıları arasında yer alan Didem, Aycan, Fatma, Gizem ve Aygün arasında kıyasıya rekabet sürüyor. 2016 yılının son programında yeni yıl öncesi programda elenecek isim belli oluyor.

Gardırop Savaşları 30 Aralık kim elendi?

 


Gardırop Savaşları 30 Aralık bölümünde  programda hafta içi 5 günlük performanslar büyük etki yaratıyor. Bu hafta en kötü ilerleyen yarışmacılardan biri Didem oluyor. Son bölümde büyük bir sürpriz olmazsa programa Didem'in veda etmesi düşünüyor. Ayrıca programda baştan beri en şık ismi Gizem ve Fatma eleme potasında biraz daha olsun zor görünüyor. Büyük sürpriz olmazsa Didem yada Aygün programa veda edecek isim olacak.

2017 Büyük Sürpriz!

Programın 2017 yılında ekrana gelecek bölümlerinde büyük bir sürpriz yaşanması bekleniyor ve yarışacak kişi sayısı 7'ye çıkacağı ve elemeden sonra eski elenen isimler tekrardan programa geri dönmesi bekleniyor.
BENZER HABERLER

Tuvana Türkay Kimdir ? Güzelliğiyle 3 Adam'da İzleyiciyi Büyüledi
 
Ece Seçkin kimdir? Ece Seçkin kulakların Pasını Sildi
 
Mahsun Kırmızıgül'ün Vezir Parmağı Filmi Yarın İzleyiciyle Buluşacak..

Savaşçı Dizisi Konusu Oyuncuları Tanıtımı FOX TV
 
18 Ocak Çarşamba Reyting Sonuçları Belli Oldu Diriliş Arkandan Gelecek
 
İçimdeki Fırtına İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Star TVBU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDUİşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri
İşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri


DİZİ - SİNEMA KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

Beşiktaş hayaline Survivor engeli
 
Kendal Ağa ameliyata alındı
 
Piyanosuyla denizin içinde klip çekti

2014'ün gişe hasılatı rekorları kıran 25 filmi
 
'Beş kardeş' muamması
 
Efsane oyuncu Kurtlar Vadisi'nden ayrılıyor