Evleneceksen Gel 30 Aralık Gaziantep'li Fatma büyüledi

Show TV ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel programında Fatma damga vurdu. Evleneceksen Gel 30 Aralık bölümünde Fatma büyüledi.

30 Ara 2016
Evleneceksen Gel 30 Aralık Gaziantep'li Fatma büyüledi

Show TV ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel programında Fatma damga vurdu. Evleneceksen Gel 30 Aralık bölümünde Fatma büyüledi.

Evlendirme programında dikkat çeken güzel Gaziantepli Fatma.. Nurullah'la aşk yaşamak için programa katılsa da Neslihan yanlış anlayarak talibi gelen Fatma'nın Nurullah'a baktığını söyledi. Programa talip olarak gelen Barış, arkadaşıyla beraber programa geldi.

Profil olarak Barış ve Fatma çok yakıştı. Oldukça güzel göründüğünü ve biraz konuşmak üzere zaman tanındı. Güzelliği kadar masumiyetiyle de dikkat çeken Fatma, bundan sonra programın en çok ses getiren isimlerinden biri olacak gibi duruyor. Fatma bir çay içme teklifi kabul ederek çaya gittiler. 

Evleneceksen Gel 30 Aralık Neler Yaşandı?Evleneceksen Gel son bölümde Ata yine dansıyla damga vurdu. Oynarken reytingleri toplarken, Sahar'da çok beğendi. Ata Zülal kararları için geldiler. Zülal, sana talip olarak çıktım ancak dışarda görüşemedik Merhaba bile demedi dedi. Böylece kararlarını olumsuz olarak verdiler.

Solmaz ve Kaan aşkı son durum!

Solmaz ve Kaan aşkı tam gaz devam ederken, son bölümde Solmaz çok sinirlendi. Bu sinirlenmesinin sebebi yine Nurullah oldu. Çok sert bir şekilde uyararak artık mutluluğuma engel olma dedi. Evleneceksen Gel 30 Aralık bölümünde Solmaz ettiği dansla da büyük ses getirdi.

Oğuz'a sürpriz Talip!Programda ortalarında ise Oğuz'a öyle bir talip geldi ki yer yerinden oynadı. Sakallarını kesen Oğuz'a gelen talip onu çok yakışlı gördüğünü söyledi. Oğuz'a talip olarak gelen kişi Merve oldu. Merve gururunu yendi ve eski aşkına talip oldu. Ancak annesinin bu aşka büyük bir engel olacağı düşünülüyor. 
BENZER HABERLER

Tuvana Türkay Kimdir ? Güzelliğiyle 3 Adam'da İzleyiciyi Büyüledi
 
Ece Seçkin kimdir? Ece Seçkin kulakların Pasını Sildi
 
Mahsun Kırmızıgül'ün Vezir Parmağı Filmi Yarın İzleyiciyle Buluşacak..

Savaşçı Dizisi Konusu Oyuncuları Tanıtımı FOX TV
 
18 Ocak Çarşamba Reyting Sonuçları Belli Oldu Diriliş Arkandan Gelecek
 
İçimdeki Fırtına İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Star TVBU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDUİşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri
İşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri


DİZİ - SİNEMA KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

Efsane oyuncu Kurtlar Vadisi'nden ayrılıyor
 
2014'ün gişe hasılatı rekorları kıran 25 filmi
 
Kendal Ağa ameliyata alındı

Piyanosuyla denizin içinde klip çekti
 
'Beş kardeş' muamması
 
Beşiktaş hayaline Survivor engeli