Emine Ülker Tarhan hastaneye kaldırıldı

Emine Ülker Tarhan'ın dün genel durumunun kötüleşmesi nedeniyle hastanede müşahede altına alındı.

21 Oca 2015
Emine Ülker Tarhan hastaneye kaldırıldı

Anadolu Partisinden, Genel Başkan Emine Ülker Tarhan'ın dün genel durumunun kötüleşmesi nedeniyle hastanede müşahede altına alındığı, bugün takip ve tedavisine aynı hastanede devam edildiği belirtildi. Partiden yapılan açıklamada, Tarhan'ın rahatsızlığı üzerinden lince tabi tutularak siyasi hesap yapıldığı savunuldu.
 
"Bu vizyonsuz muhalefet anlayışı, Türkiye'yi bugün içinde olduğu umutsuz ve sığ siyasi çıkmaza iten anlayışın da ifşasıdır" ifadesine yer verilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
 
"AKP'nin gayrimeşru komisyonlarında boy gösterip, içi boş konuşmalardan öteye gidemeyerek AKP diktatörlüğüne yardımcı olanlar, kendi milletvekillerini dahi kontrolden aciz olanlar, Sayın Genel Başkanımızı hedef alarak aslında ne kadar korktuklarını da göstermektedirler. Bugüne kadar etkili bir muhalefet sergileyemeyenlerin sağlık sorunu yaşamakta olan ve iki gündür müşahede altında tutulan Genel Başkanımıza geçmiş olsun deme nezaketini göstermek yerine, insanlıktan uzak bir şekilde saldırmalarını şiddetle kınıyoruz."

Açıklamada, Tarhan'ın TBMM içinde ve dışında bugüne kadar tek kişilik muhalefet sergilemesinin halk tarafından çok iyi değerlendirildiği belirtildi.
 
CHP'nin AK Parti'nin bugün geldiği noktada büyük payı olduğu savunulan açıklamada, "Muhalefeti, salı müsamerelerinden ibaret sayan CHP sözcüsü ve dolayısıyla yönetiminin kifayetsiz, muhteris anlayışı artık bir şaka olarak tarihteki yerini almıştır. Türk Milletine en küçük bir fayda, hayır ve güven veremeyen bu kişilerden halkın bir beklentisi kalmamıştır. Genel Başkanımızın sağlığı üzerinden siyasi kazanç elde etmek isteyenleri kamuoyunun vicdanına ve Allah'a havale ediyor, utanmalarını temenni ediyoruz" denildi.


KAYNAK: AABENZER HABERLER

Hapishane yerine hastanede yatacak!
 
Sanatçı Kayahan yoğun bakıma kaldırıldı
 
Diyarbakır'da domuz gribi alarmı!

Galatasaray başkanı hastaneye kaldırıldı
 
Açık hava sahaları genişliyor
 
Sevdam Alabora dizisinden kötü haberBU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDUİşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri
İşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri


GÜNDEM KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

SGK'dan emekli olacaklara büyük kolaylık
 
AÖF sınav giriş yerleri açıklandı
 
19 Ocak 2015 Milli Piyango çekilişi sonuçları

 Okullarda turnike dönemi
 
Gece çalışmasında 7.5 saat sınırı kalkıyor
 
Liseli İrem'den çok acı haber