Ana Sayfa Türkiye 4 Mart 2017 155 Görüntüleme

CHP'nin YSK'ya verilen milletvekili aday listesi açıklandı

CHP Yüksek eğitim kuruluna aday listesini açıkladı.
Ankara 1. Bölge 1. sıradan Ayşe Gülsün Bilgehan, Ankara 2. Bölge 1.
sıradan Şenal Sarıhan, İstanbul 1. Bölge 1. sıradan Şafak Pavey,
İstanbul 2. Bölge 1. sıradan Selina Doğan, İstanbul 3. Bölge 1.
sıradan Bihlun Tamaylıgil, İzmir 1. Bölge 1. sıradan Selin Sayek
Böke,  İzmir 2. Bölge 1. sıradan Zeynep Altıok aday
gösterildi.

CHP’nin YSK’ya verdiği aday listesi şöyle:
 

İL BÖLGE SIRA AD-SOYAD
ADANA            1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN
ADANA            2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER
ADANA            3 İBRAHİM ÖZDİŞ
ADANA            4 AYDIN USLUPEHLİVAN
ADANA            5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN
ADANA            6 MÜZEYYEN ŞEVKİN
ADANA            7 RIZA METE
ADANA            8 AHMET ADIGÜZEL
ADANA            9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN
ADANA            10 RUKİYE ÇİNKILIÇ
ADANA            11 AKİF KEMAL AKAY
ADANA            12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU
ADANA            13 YÜKSEL KARAASLAN
ADANA            14 ORHAN SÜMER
ADIYAMAN         1 MEHMET SELÇUK TABAK
ADIYAMAN         2 ABDURRAHMAN TUTDERE
ADIYAMAN         3 FATMA ULUBEY
ADIYAMAN         4 MEHMET KARAHAN
ADIYAMAN         5 KARİP BOZKURT
AFYONKARAHİSAR   1 BURCU KAYIKCI
AFYONKARAHİSAR   2 MEHMET ALİ ECER
AFYONKARAHİSAR   3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ
AFYONKARAHİSAR   4 YALÇIN GÖRGÖZ
AFYONKARAHİSAR   5 BEKİR KASAP
AĞRI             1 CEMİL ERHAN
AĞRI             2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN
AĞRI             3 MEHMET SIDDIK YEL
AĞRI             4 ERKAN SAYAN
AKSARAY          1 MEHMET ÖZTÜRK
AKSARAY          2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE
AKSARAY          3 MEHMET ALİ TOPAÇ
AMASYA           1 MUSTAFA TUNCER
AMASYA           2 RAMİS TOPAL
AMASYA           3 DEVRİM ERSOY
ANKARA         1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
ANKARA         1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ
ANKARA         1. Bölge 3 TEKİN BİNGÖL
ANKARA         1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA
ANKARA         1. Bölge 5 LEVENT GÖK
ANKARA         1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ
ANKARA         1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU
ANKARA         1. Bölge 8 HİKMET TEPE
ANKARA         1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER
ANKARA         1. Bölge 10 EMRE DOĞAN
ANKARA         1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE
ANKARA         1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT
ANKARA         1. Bölge 13 SEMA AKSOY
ANKARA         1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ
ANKARA         1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR
ANKARA         1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ
ANKARA         1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR
ANKARA         1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU
ANKARA         2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN
ANKARA         2. Bölge 2 MURAT EMİR
ANKARA         2. Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ
ANKARA         2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL
ANKARA         2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY
ANKARA         2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ
ANKARA         2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER
ANKARA         2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL
ANKARA         2. Bölge 9 ALİ YILMAZ
ANKARA         2. Bölge 10 SERVET ÜNSAL
ANKARA         2. Bölge 11 SELMA ERGEN
ANKARA         2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN
ANKARA         2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN
ANKARA         2. Bölge 14 UFUK ATAÇ
ANTALYA          1 NİYAZİ NEFİ KARA
ANTALYA          2 DENİZ BAYKAL
ANTALYA          3 ÇETİN OSMAN BUDAK
ANTALYA          4 MUSTAFA AKAYDIN
ANTALYA          5 DEVRİM KÖK
ANTALYA          6 FİGEN ÇALIKUŞU
ANTALYA          7 RAFET ZEYBEK
ANTALYA          8 NUSRET BAYAR
ANTALYA          9 DENİZ FİLİZ
ANTALYA          10 SULTAN YEGEN
ANTALYA          11 SEVİNDİK GİZLİ
ANTALYA          12 CAVİT ARI
ANTALYA          13 GÜRKUT ACAR
ANTALYA          14 İBRAHİM KESER
ARDAHAN          1 ENSAR ÖĞÜT
ARDAHAN          2 SEZGİN KAYA
ARTVİN           1 UĞUR BAYRAKTUTAN
ARTVİN           2 MUSA ULUTAŞ
AYDIN            1 BÜLENT TEZCAN
AYDIN            2 METİN LÜTFİ BAYDAR
AYDIN            3 HÜSEYİN YILDIZ
AYDIN            4 MEHMET FATİH ATAY
AYDIN            5 TAYFUN TALİPOĞLU
AYDIN            6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT
AYDIN            7 FULYA ÜSTÜNDAĞ
BALIKESİR        1 MEHMET TÜM
BALIKESİR        2 AHMET AKIN
BALIKESİR        3 NAMIK HAVUTÇA
BALIKESİR        4 FİKRET ŞAHİN
BALIKESİR        5 ALİ KEMAL DEVECİLER
BALIKESİR        6 ENSAR AYTEKİN
BALIKESİR        7 İRFAN BARIŞ
BALIKESİR        8 İSMAİL AYNUR
BARTIN           1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
BARTIN           2 AYSU BANKOĞLU
BATMAN           1 CELAL AYHAN
BATMAN           2 AHMET DURMAZ
BATMAN           3 KEMAL DEMİR
BATMAN           4 MENDÜH DOĞRU
BAYBURT          1 MURAT BÜLBÜL
BAYBURT          2 ÖNAL AŞUT
BİLECİK          1 YAŞAR TÜZÜN
BİLECİK          2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET
BİNGÖL           1 AHMET BAZANCİR
BİNGÖL           2 KEMAL SATICI
BİNGÖL           3 HÜSEYİN NEGÜZEL
BİTLİS           1 NASİP UYĞAN
BİTLİS           2 MEHMET KAÇAR
BİTLİS           3 MEVLAN KARABAĞ
BOLU             1 TANJU ÖZCAN
BOLU             2 YUSUF RENKLİ
BOLU             3 MEHMET BURAK COP
BURDUR           1 MEHMET GÖKER
BURDUR           2 KADİR KOÇ
BURDUR           3 OKAN KURD
BURSA            1 LALE KARABIYIK
BURSA            2 CEYHUN İRGİL
BURSA            3 ORHAN SARIBAL
BURSA            4 ERKAN AYDIN
BURSA            5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU
BURSA            6 MUSTAFA ŞENYURT
BURSA            7 ASÜDE ŞENOL
BURSA            8 NURAY ÇOHAN
BURSA            9 İSMET KARACA
BURSA            10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN
BURSA            11 DENİZ BAYKAL
BURSA            12 ÖZGÜR ŞAHİN
BURSA            13 NECATİ ŞAHİN
BURSA            14 ŞADİ ÖZDEMİR
BURSA            15 ERKAN DÖNMEZ
BURSA            16 AYŞE ŞAHİN
BURSA            17 İNAN KESER
BURSA            18 METİN ÇELİK
ÇANAKKALE        1 MUHARREM ERKEK
ÇANAKKALE        2 BÜLENT ÖZ
ÇANAKKALE        3 AHMET KÜÇÜK
ÇANAKKALE        4 ALİ SARIBAŞ
ÇANKIRI          1 MURAT BERAT ATALAY
ÇANKIRI          2 İLHAN TEKİN
ÇORUM            1 TUFAN KÖSE
ÇORUM            2 MUHARREM BOZDOĞAN
ÇORUM            3 DİNÇER SOLMAZ
ÇORUM            4 SAİM TOPGÜL
DENİZLİ          1 MELİKE BASMACI
DENİZLİ          2 KAZIM ARSLAN
DENİZLİ          3 GÜLİZAR BİÇER KARACA
DENİZLİ          4 ADİL DEMİR
DENİZLİ          5 AHMET DİVARCI
DENİZLİ          6 HALİS ÖDEL
DENİZLİ          7 ADNAN KESKİN
DİYARBAKIR       1 MUHSİN KOÇYİĞİT
DİYARBAKIR       2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU
DİYARBAKIR       3 GÜLABİ ŞİMŞEK
DİYARBAKIR       4 MURAT UZUN
DİYARBAKIR       5 MAHMUT AZİZ ŞERAN
DİYARBAKIR       6 ASLI AÇIKGÖZ
DİYARBAKIR       7 MUSTAFA BOZ
DİYARBAKIR       8 AYŞE YELKOVAN
DİYARBAKIR       9 BURHAN ALTAY
DİYARBAKIR       10 VEYSİ ERGÜN
DÜZCE            1 ZAFER TEBER
DÜZCE            2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU
DÜZCE            3 ÖMER TAŞLI
EDİRNE           1 OKAN GAYTANCIOĞLU
EDİRNE           2 ERDİN BİRCAN
EDİRNE           3 GÜRKAN GÜNESER
ELAZIĞ           1 FEYZİ SEPTİOĞLU
ELAZIĞ           2 YAŞAR KARABULUT
ELAZIĞ           3 MUSTAFA YAVUZ
ELAZIĞ           4 FADİME YILMAZ
ERZİNCAN         1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN
ERZİNCAN         2 YALÇIN TANRIVERDİ
ERZURUM          1 GONCA AYTAŞ
ERZURUM          2 İSMAİL İME
ERZURUM          3 ORHAN BOZKURT
ERZURUM          4 DİLEK SOMUN
ERZURUM          5 ŞABAN OTURGAN
ERZURUM          6 EDİP CENGİZ
ESKİŞEHİR        1 GAYE USLUER
ESKİŞEHİR        2 UTKU ÇAKIRÖZER
ESKİŞEHİR        3 CEMAL OKAN YÜKSEL
ESKİŞEHİR        4 ERMAN GÖLET
ESKİŞEHİR        5 METİN TOMSUK
ESKİŞEHİR        6 ERDAL ÇAKICIER
GAZİANTEP        1 MEHMET ŞEKER
GAZİANTEP        2 MEHMET GÖKDAĞ
GAZİANTEP        3 ALİ PERİ
GAZİANTEP        4 ALİ SAYIN
GAZİANTEP        5 ERDAL GEÇİT
GAZİANTEP        6 SELİM KARAHAN
GAZİANTEP        7 MİRAY ÇANKAYA BULUT
GAZİANTEP        8 MUSTAFA ASLAN
GAZİANTEP        9 MAHMUT KOZBAŞ
GAZİANTEP        10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ
GAZİANTEP        11 SEMRA HARMAN
GAZİANTEP        12 AHMET ŞAHİN SEYRAN
GİRESUN          1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU
GİRESUN          2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU
GİRESUN          3 İBRAHİM AKGÜN
GİRESUN          4 BASRİ GÜRSOY
GÜMÜŞHANE        1 MUSTAFA GÜLTEKİN
GÜMÜŞHANE        2 EDA ÇUBUKÇU
HAKKARİ          1 YAKUP SAMİOĞLU
HAKKARİ          2 GİYASETTİN KOÇ
HAKKARİ          3 KEREM KORKMAZ
HATAY            1 HİLMİ YARAYICI
HATAY            2 MEVLÜT DUDU
HATAY            3 SERKAN TOPAL
HATAY            4 BİROL ERTEM
HATAY            5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU
HATAY            6 SUZAN ALHASOĞLU
HATAY            7 SONAY AYKUT
HATAY            8 MEHMET GÖZEL
HATAY            9 BİLGEN DUMAN
HATAY            10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR
IĞDIR            1 ADİL AŞIRIM
ISPARTA          1 İRFAN BAKIR
ISPARTA          2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK
ISPARTA          3 MUSTAFA CEYHAN
ISPARTA          4 İZZET BEYDOĞAN
İSTANBUL       1. Bölge 1 ŞAFAK PAVEY
İSTANBUL       1. Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
İSTANBUL       1. Bölge 3 GÜRSEL TEKİN
İSTANBUL       1. Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ
İSTANBUL       1. Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
İSTANBUL       1. Bölge 6 MAHMUT TANAL
İSTANBUL       1. Bölge 7 İLHAN KESİCİ
İSTANBUL       1. Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI
İSTANBUL       1. Bölge 9 İHSAN ÖZKES
İSTANBUL       1. Bölge 10 ONURSAL ADIGÜZEL
İSTANBUL       1. Bölge 11 ALİ ÖZCAN
İSTANBUL       1. Bölge 12 METİN AĞIRMAN
İSTANBUL       1. Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT
İSTANBUL       1. Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ
İSTANBUL       1. Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL
İSTANBUL       1. Bölge 16 İRFAN KARACAN
İSTANBUL       1. Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK
İSTANBUL       1. Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK
İSTANBUL       1. Bölge 19 MUSTAFA CAN ATAKLI
İSTANBUL       1. Bölge 20 NECDET SARAÇ
İSTANBUL       1. Bölge 21 HASAN UZUNYAYLA
İSTANBUL       1. Bölge 22 OSMAN TANEY KORUTÜRK
İSTANBUL       1. Bölge 23 İLKAY ORHAN
İSTANBUL       1. Bölge 24 ERKAN BAŞBOĞA
İSTANBUL       1. Bölge 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ
İSTANBUL       1. Bölge 26 NURETTİN SARIBAL
İSTANBUL       1. Bölge 27 HÜSNİYE KAYA
İSTANBUL       1. Bölge 28 ÖZGEN NAMA
İSTANBUL       1. Bölge 29 SÜLEYMAN GÜZEL
İSTANBUL       1. Bölge 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA
İSTANBUL       1. Bölge 31 DOĞAN ÇAKMAK
İSTANBUL       2. Bölge 1 SELİNA DOĞAN
İSTANBUL       2. Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU
İSTANBUL       2. Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
İSTANBUL       2. Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK
İSTANBUL       2. Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA
İSTANBUL       2. Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN
İSTANBUL       2. Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU
İSTANBUL       2. Bölge 8 DİDEM ENGİN
İSTANBUL       2. Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL
İSTANBUL       2. Bölge 10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ
İSTANBUL       2. Bölge 11 CENGİZ ALP
İSTANBUL       2. Bölge 12 ÇETİN SOYSAL
İSTANBUL       2. Bölge 13 MELDA ONUR
İSTANBUL       2. Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD
İBRAHİMHAKKIOĞLU
İSTANBUL       2. Bölge 15 GÜL YÜKSEL
İSTANBUL       2. Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK
İSTANBUL       2. Bölge 17 İNAN GÜNEY
İSTANBUL       2. Bölge 18 DURSUN BULUT
İSTANBUL       2. Bölge 19 ÖZGÜR KOÇAK
İSTANBUL       2. Bölge 20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ
İSTANBUL       2. Bölge 21 GÜVEN KARATAŞ
İSTANBUL       2. Bölge 22 SEYFULLAH BEYSÜLEN
İSTANBUL       2. Bölge 23 MUSTAFA OZAN ŞER
İSTANBUL       2. Bölge 24 TEVFİK CEM TÜZÜN
İSTANBUL       2. Bölge 25 MEHMET SEVİGEN
İSTANBUL       2. Bölge 26 HÜLYA GÜNTAŞ
İSTANBUL       3. Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL
İSTANBUL       3. Bölge 2 İLHAN CİHANER
İSTANBUL       3. Bölge 3 ENGİN ALTAY
İSTANBUL       3. Bölge 4 ALİ ŞEKER
İSTANBUL       3. Bölge 5 ERDOĞAN TOPRAK
İSTANBUL       3. Bölge 6 EREN ERDEM
İSTANBUL       3. Bölge 7 MURAT ÖZÇELİK
İSTANBUL       3. Bölge 8 ZEYNEL EMRE
İSTANBUL       3. Bölge 9 MEHMET BEKAROĞLU
İSTANBUL       3. Bölge 10 SİBEL ÖZDEMİR
İSTANBUL       3. Bölge 11 EMİNE GÜLİZAR EMECAN
İSTANBUL       3. Bölge 12 EFKAN BOLAÇ
İSTANBUL       3. Bölge 13 ÖZGÜR KARABAT
İSTANBUL       3. Bölge 14 SÜLEYMAN ÇELEBİ
İSTANBUL       3. Bölge 15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
İSTANBUL       3. Bölge 16 ERHAN BOZAN
İSTANBUL       3. Bölge 17 TÜLAY ATEŞ
İSTANBUL       3. Bölge 18 MEHTAP ALBAYRAK
İSTANBUL       3. Bölge 19 RIZA AKPOLAT
İSTANBUL       3. Bölge 20 HÜSEYİN AYDOĞDU
İSTANBUL       3. Bölge 21 KEMAL ÇEBİ
İSTANBUL       3. Bölge 22 NURCAN ŞANLI
İSTANBUL       3. Bölge 23 ŞAHANIM METER
İSTANBUL       3. Bölge 24 TAŞKAN UYSAL
İSTANBUL       3. Bölge 25 İBRAHİM YENER
İSTANBUL       3. Bölge 26 YEGÂNE GÜLEY
İSTANBUL       3. Bölge 27 HÜSEYİN AKSU
İSTANBUL       3. Bölge 28 KEMAL DENİZ BOZKURT
İSTANBUL       3. Bölge 29 SELAMİ DEĞİRMENCİ
İSTANBUL       3. Bölge 30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR
İSTANBUL       3. Bölge 31 ALİ ULVİ GÖKBULAK
İZMİR          1. Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE
İZMİR          1. Bölge 2 MUSA ÇAM
İZMİR          1. Bölge 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN
İZMİR          1. Bölge 4 TACETTİN BAYIR
İZMİR          1. Bölge 5 ÖZCAN PURÇU
İZMİR          1. Bölge 6 ALİ YİĞİT
İZMİR          1. Bölge 7 MURAT BAKAN
İZMİR          1. Bölge 8 MUHSİN KURT
İZMİR          1. Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ
İZMİR          1. Bölge 10 EDNAN ARSLAN
İZMİR          1. Bölge 11 SABRİ ERGÜL
İZMİR          1. Bölge 12 SEVDA ERDAN KILIÇ
İZMİR          1. Bölge 13 TURGAY BOZOĞLU
İZMİR          2. Bölge 1 ZEYNEP ALTIOK
İZMİR          2. Bölge 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU
İZMİR          2. Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL
İZMİR          2. Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY
İZMİR          2. Bölge 5 AYTUN ÇIRAY
İZMİR          2. Bölge 6 ATİLA SERTEL
İZMİR          2. Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR
İZMİR          2. Bölge 8 ALİ ENGİN
İZMİR          2. Bölge 9 HÜSEYİN SEZER
İZMİR          2. Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU
İZMİR          2. Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ
İZMİR          2. Bölge 12 TAHA OKAN
İZMİR          2. Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ
KAHRAMANMARAŞ    1 KAMİL DALKARA
KAHRAMANMARAŞ    2 AYŞE NİLDEN BAYAZIT
POSTALCI
KAHRAMANMARAŞ    3 EYLEM ÇAĞRAŞ
KAHRAMANMARAŞ    4 HİLMİ EMRE KAZANCI
KAHRAMANMARAŞ    5 KİBAR ÖZDEMİR
KAHRAMANMARAŞ    6 SELİM SÜMEN
KAHRAMANMARAŞ    7 FATİH VİCDAN
KAHRAMANMARAŞ    8 DURAN ÖZDAL
KARABÜK          1 CEVDET AKAY
KARABÜK          2 MUSTAFA AKAY
KARAMAN          1 MUSTAFA CEM KAĞNICI
KARAMAN          2 UYGAR TALAY
KARS             1 ZEKİ NACİTARHAN
KARS             2 ERKAN KARAGÖZ
KARS             3 AYSEL SADAK İLTAŞ
KASTAMONU        1 AHMET CANER YENİDÜNYA
KASTAMONU        2 HASAN ŞEN
KASTAMONU        3 YILMAZ KARAKOÇ
KAYSERİ          1 ÇETİN ARIK
KAYSERİ          2 ALİ PAŞA TAN
KAYSERİ          3 AŞKIN GENÇ
KAYSERİ          4 FEYZULLAH KESKİN
KAYSERİ          5 TÜLİN TEMEL
KAYSERİ          6 MUSTAFA ASLAN
KAYSERİ          7 AYHAN GÜLSOY
KAYSERİ          8 MUSTAFA UTKU SARI
KAYSERİ          9 NAHİDE SEVGİ YALÇIN
KIRIKKALE        1 MURAT ÇAKIRCA
KIRIKKALE        2 ZİYA KAVLAK
KIRIKKALE        3 HACI ARAP KARADURMUŞ
KIRKLARELİ       1 TÜRABİ KAYAN
KIRKLARELİ       2 VECDİ GÜNDOĞDU
KIRKLARELİ       3 MEHMET TUNA SOYKAN
KIRŞEHİR         1 YILMAZ ZENGİN
KIRŞEHİR         2 RİFAT ERTEM
KİLİS            1 MEHMET AKİF PERKER
KİLİS            2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ
KOCAELİ          1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET
KOCAELİ          2 HAYDAR AKAR
KOCAELİ          3 TAHSİN TARHAN
KOCAELİ          4 TURAN DUMLU
KOCAELİ          5 CUMA KARAVAR
KOCAELİ          6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU
KOCAELİ          7 AYHAN MUTLU
KOCAELİ          8 RASİM MERİÇ
KOCAELİ          9 ASUDE FIRAT ÖZKAN
KOCAELİ          10 KEMAL NİŞANCI
KOCAELİ          11 SABRİYE ŞAHİN
KONYA            1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT
KONYA            2 GÜLSÜM FİLORİNALI
KONYA            3 MEHMET TURGAY BİLGE
KONYA            4 ALİ CEMAL CÖMERT
KONYA            5 MEHMET ALİ ÜNAL
KONYA            6 ALİ SAYAR
KONYA            7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK
KONYA            8 HÜSEYİN YAĞCI
KONYA            9 SAİM SEZEN
KONYA            10 ALİ TEKİŞ
KONYA            11 MUSA GÖKÇE
KONYA            12 EMİNE BALIK
KONYA            13 MEHMET GAYRETLİ
KONYA            14 MEHMET TOPBAŞ
KÜTAHYA          1 ALİ FAZIL KASAP
KÜTAHYA          2 MEHMET AYDIN UZUN
KÜTAHYA          3 FİSUN YILDIZ
KÜTAHYA          4 İBRAHİM SOLMAZ
MALATYA          1 VELİ AĞBABA
MALATYA          2 HULİSİ PORGALI
MALATYA          3 BERNA KARADAŞ
MALATYA          4 MEMBA KUŞCU
MALATYA          5 YUSUF SÜRÜCÜ
MALATYA          6 ETEM KÖRÜKMEZ
MANİSA           1 ÖZGÜR ÖZEL
MANİSA           2 MAZLUM NURLU
MANİSA           3 TUR YILDIZ BİÇER
MANİSA           4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN
MANİSA           5 SABRİ TEMEL
MANİSA           6 SAKİNE ÖZ
MANİSA           7 ABDULLAH SAKA
MANİSA           8 HASAN ÖREN
MANİSA           9 SANİYE AĞGÜL
MARDİN           1 MEHMET ÇİFTSÜREN
MARDİN           2 MUHAMMED OLĞAÇ
MARDİN           3 ÖZLEM KARAMAN
MARDİN           4 MEHMET FIRAT İNAL
MARDİN           5 HAMZE EFE
MARDİN           6 AYDIN PAKSAK
MERSİN           1 HÜSEYİN ÇAMAK
MERSİN           2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR
MERSİN           3 AYTUĞ ATICI
MERSİN           4 MUSTAFA BAYSAN
MERSİN           5 SERDAL KUYUCUOĞLU
MERSİN           6 SİBEL GAZİ TABEL
MERSİN           7 EBRU ÇALIŞKAN
MERSİN           8 SEYİT ÖZANANAR
MERSİN           9 ALİ KOÇ
MERSİN           10 NEVİN ZAİMOĞLU
MERSİN           11 CELAL ÇELİK
MUĞLA            1 AKIN ÜSTÜNDAĞ
MUĞLA            2 ÖMER SÜHA ALDAN
MUĞLA            3 NURETTİN DEMİR
MUĞLA            4 BURAK ERBAY
MUĞLA            5 EMRAH DOĞU
MUĞLA            6 SÜLEYMAN GİRGİN
MUŞ              1 ŞEMSETTİN ONULER
MUŞ              2 FEVZİ GÜMÜŞ
MUŞ              3 YILDIRIM PAÇAL
NEVŞEHİR         1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER
NEVŞEHİR         2 CUMA YORGANCI
NEVŞEHİR         3 OSMAN FAHRİ ERTİK
NİĞDE            1 DOĞAN ŞAFAK
NİĞDE            2 SEVGİ ÖZBEK
NİĞDE            3 RAMAZAN ERTAN
ORDU             1 SEYİT TORUN
ORDU             2 MUSTAFA ADIGÜZEL
ORDU             3 İDRİS YILDIZ
ORDU             4 İSA YAZICI
ORDU             5 OSMAN GÜNGÖR
OSMANİYE         1 NİHAT ÇERÇİ
OSMANİYE         2 MURAT KOLUÇOLAK
OSMANİYE         3 SERPİL DÜZGÜN
OSMANİYE         4 HATİCE ERDUR
RİZE             1 KENAN BIYIK
RİZE             2 TAHSİN OCAKLI
RİZE             3 CANDAN EYÜBOĞLU
SAKARYA          1 ENGİN ÖZKOÇ
SAKARYA          2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN
SAKARYA          3 ERDOĞAN ISIR
SAKARYA          4 AYHAN BAL
SAKARYA          5 ELİF ASİYE BAŞER
SAKARYA          6 AYŞE KILIÇ
SAKARYA          7 ENİS CEYLAN
SAMSUN           1 KEMAL ZEYBEK
SAMSUN           2 HAYATİ TEKİN
SAMSUN           3 NESLİHAN HANCIOĞLU
SAMSUN           4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN
SAMSUN           5 ŞABAN SEVİNÇ
SAMSUN           6 FATMA NECİLE ÇOKAY
SAMSUN           7 ATIF TOMRUKÇU
SAMSUN           8 ŞEVKİ YILMAZ
SAMSUN           9 MEHMET ATALAY
SİİRT            1 FIRAT SOYSAL
SİİRT            2 CİNDİ EREN
SİİRT            3 KAMİLE BALCI
SİNOP            1 BARIŞ KARADENİZ
SİNOP            2 MUSTAFA ACUN
SİVAS            1 ALİ AKYILDIZ
SİVAS            2 HAYDAR GÖLBAŞI
SİVAS            3 ULAŞ KARASU
SİVAS            4 BAKİ ÇOBAN
SİVAS            5 İSMAİL ŞAHİN
ŞANLIURFA        1 ALİ MURAT BUCAK
ŞANLIURFA        2 HASAN OĞUL
ŞANLIURFA        3 RESUL BEBE
ŞANLIURFA        4 SEDAT SAĞIR
ŞANLIURFA        5 İSMAİL BAHÇACI
ŞANLIURFA        6 MAHMUT HAN ŞAHİN
ŞANLIURFA        7 AKİLE YEKTAŞ
ŞANLIURFA        8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI
ŞANLIURFA        9 KEMAL EŞSİZ
ŞANLIURFA        10 AHMET HELVACI
ŞANLIURFA        11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK
ŞANLIURFA        12 CANER ÇAMLIBEL
ŞIRNAK           1 ABDULLAH GÜKÇE
ŞIRNAK           2 AGİT AYKUT
ŞIRNAK           3 HAVA ADİYAMAN
ŞIRNAK           4 ŞAHİN ZİREK
TEKİRDAĞ         1 FAİK ÖZTRAK
TEKİRDAĞ         2 CANDAN YÜCEER
TEKİRDAĞ         3 EMRE KÖPRÜLÜ
TEKİRDAĞ         4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
TEKİRDAĞ         5 ARZU MANDALI SUCU
TEKİRDAĞ         6 ŞERAFETDİN TERZİ
TOKAT            1 ORHAN DÜZGÜN
TOKAT            2 GÜLPERİ COŞAR
TOKAT            3 MİNE BAŞ
TOKAT            4 SİNAN YAVUZ YAVAŞ
TOKAT            5 TAHİR YILDIRIM
TRABZON          1 HALUK PEKŞEN
TRABZON          2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK
TRABZON          3 AHMET KAYA
TRABZON          4 MURAT ÖZÇİLİNGİR
TRABZON          5 YAVUZ KARAN
TRABZON          6 MUSTAFA AYDIN
TUNCELİ          1 SANİYE BARUT
TUNCELİ          2 GÜRSEL EROL
UŞAK             1 ÖZKAN YALIM
UŞAK             2 İSMET AKIN
UŞAK             3 MUSTAFA AYDIN
VAN              1 NADİR KARTAL
VAN              2 ERKAN NÜKTE
VAN              3 GÜRGİN ASLAN
VAN              4 HATİCE GÜLENOĞLU
VAN              5 GÜLCAN İNCE
VAN              6 HAYRULLAH IRTAK
VAN              7 ABUBEKİR YEŞİLOVA
VAN              8 MUHTAR ERDOĞAN
YALOVA           1 MUHARREM İNCE
YALOVA           2 MURAT OCAK
YOZGAT           1 HASAN ASLAN NURDOĞDU
YOZGAT           2 ZEYNEP KILINÇARSLAN
YOZGAT           3 GÜLHANIM CEYLAN
YOZGAT           4 HATİCE AÇIKGÖZ
ZONGULDAK        1 ŞERAFETTİN TURPCU
ZONGULDAK        2 ÜNAL DEMİRTAŞ
ZONGULDAK        3 DENİZ YAVUZYILMAZ
ZONGULDAK        4 HARUN AKIN
ZONGULDAK        5 ALİ İHSAN KÖKTÜRK

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Ankara Evden Eve Nakliyat