'Beş kardeş' muamması

Üç bölümü çekilen ancak yayınlanmayan ‘Beş Kardeş’ dizisinin yapımcıları, ücretleri indirildiği için oyuncuların başkaldırdığı iddialarını yalanladı.

27 Oca 2015
'Beş kardeş' muamması

AY Yapım, ‘Beş Kardeş’in setinde isyan çıktı’ haberlerini yalanladı. Kanal D yönetiminin çekilen bölümleri beğenmediği için 70 sayfalık ek bir senaryo hazırlandığı ve oyuncuların da 7 bölüm ücreti yerine 3 bölüm parası aldığı iddia edilmişti. Ancak yapımcı firma yazılı bir açıklama ile bunu yalanladı. Açıklamada şu ifadeler yer aldı.
 
Rekabet için dizi uzun tasarlandı
 
“Beş Kardeş dizisinin hali hazırda çekilmiş 3 bölümü bulunmaktadır. İlk bölümün birleştirilmesi; fikir birliğiyle alınmış, tamamen editoryal bir karardır. Dizi sektöründe olanların gayet iyi bilecekleri gibi ilk bölüm süresinin normalden daha uzun olması sık karşılaşılan ve rekabetle ilgili bir durumdur. Daha da önemlisi, yazıda söylenilenin aksine bu karar sebebiyle, kamera önü ve kamera arkası tüm ekip 2 bölüm ücreti almıştır; çekilen 3 bölümün ücreti ise 4 bölüm olarak ödenmiştir. Hele ki yazıda geçen kanal tarafından beğenilmedi yorumu ise hayal ürünüdür.”

Onur Ünlü imzalı ‘Beş Kardeş’, birbirlerine bağlı kardeşlerin, küçük bir mahallede geçen hayat mücadelelerini anlatıyor. Dizide Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak, Fatih Artman, Serdar Orçin, Melisa Sözen, Nihal Yalçın, Ayşen Gruda ve Köksal Engür yer alıyor. 


KAYNAK: star.com.trBENZER HABERLER

Beş Kardeş final mi yaptı? Bitti mi? Ne zaman başlayacak?
 
Arsenal Liverpool maçı bugün hangi kanalda saat kaçta Lig Tv 3 canlı - izle
 
Tuvana Türkay Kimdir ? Güzelliğiyle 3 Adam'da İzleyiciyi Büyüledi

Ece Seçkin kimdir? Ece Seçkin kulakların Pasını Sildi
 
Mahsun Kırmızıgül'ün Vezir Parmağı Filmi Yarın İzleyiciyle Buluşacak..
 
Savaşçı Dizisi Konusu Oyuncuları Tanıtımı FOX TVBU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDUİşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri
İşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri


DİZİ - SİNEMA KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

2014'ün gişe hasılatı rekorları kıran 25 filmi
 
Beren Saat'in reklam ücreti Adriana Lima'dan fazla
 
Beşiktaş hayaline Survivor engeli

Kendal Ağa ameliyata alındı
 
Piyanosuyla denizin içinde klip çekti
 
Efsane oyuncu Kurtlar Vadisi'nden ayrılıyor