Beğendiği ayakkabıyı kokladıktan sonra çaldı

Bursa'da Yıldırım'da meydana gelen hırsızlık olayı güldürdü. Camiiye giren hırsız ayakkabıları koklayarak kokmayan ayakkabıyı çalarak oradan uzaklaştı

31 Ara 2016
Beğendiği ayakkabıyı kokladıktan sonra çaldı

Bursa Yıldırım ilçesinde Erenler Camiide meydana gelen ayakkabı hırsızlığı hem güldürdü hem de mahalleliyi tedirgin etti. Cemaat namaz kılarken sessizce içeri giren hırsız, ayakkabılığa ilerleyerek ayakkabıların hepsini tek tek koklayarak ve deneyerek kendini uygun olan ve kokmayan bir ayakkabı seçerek oradan uzaklaştı.

Kimliği belirlenemeyen hırsız en son beğendiği ayakkabıyı kokladı. Kokmayan ve ayağına uygun ayakkabıyı bulan hırsız ayakkabıyı giyerek kaçtı. Camii çıkışında ayakkabısını bulamayan vatandaşın polise haber vermesi üzerine camiiye polis ekipleri geldi. Güvenlik kameralarından izlenmesi sonucunda her şey ortaya çıktı. Polis şu an camiiden ayakkabıyı çalan hırsızın kimliğini araştırıyor. 

Camii görevlileri ise hırsızlık olaylarıyla daha önce defalarca karşılaştıklarını söyleseler de böyle hırsıza -ayakkabıyı koklayarak çalan hırsıza- ilk kez rastladıklarını belirttiler.
BENZER HABERLER

İSTANBUL İÇİN KAR ALARMI VERİLDİ
 
Ne Olursa Olsun Kendinize Güvenin
 
2017 sömestr yarıyıl 15 tatili ne zaman başlayacak? Ne zaman bitecek?

12 Ocak Perşembe günü İstanbul'da kar var mı? Okullar tatil edilecek mi?
 
İstanbul'da kar yağışı kaç gün sürecek? Pazartesi tatil olacak mı?
 
İstanbullular dikkat.. Cuma günü kar geliyorBU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDUİşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri
İşte siyasi partilerin oy pusulasındaki yerleri


YAŞAM KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

Hayat maliyetinin en yüksek olduğu ülkeler
 
Depremi NASA'dan önce tahmin etmiş
 
2015'in merakla beklenen oyunları

Karne günü capsleri
 
Messer Chups İstanbul'da
 
Kar leoparları buzdan şelalelere tırmandı